Hakkımızda

Bilardo Akademisi Biz Kimiz ?

Türkiye Bilardo Federasyonu ile Mavi Beton’un ortak proje olarak hayata geçirdiği “Bilardo Akademisi”  Snooker, Pool ve Üç Top branşlarını bünyesinde barındıran, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi ve büyük salonu olarak Bilardo severlerin hizmetine girdi.

        Dünyanın en iyi bilardo masası olarak bilinen Verhoeven marka masalar , Bilardo Akademisi için özel üretilerek Belçika’dan Türkiye’ye getirildi.

       Akademide 4 Snooker (Shender) , 8 Pool (Amerikan-Custom Eurasia) ve 10 Üç Top (Verhoeven) profesyonel bilardo maç masası bulunmakta. Her masa 10 adet özel spotlarla ışıklandırılmakta, her masanın Dünya Şampiyonalarında kullanılan Dijital Skorboard tabelası ve kamera sistemi bulunmakta, müsabakalar 17 tane kamera sistemi ile canlı olarak bilardoakademisi.com.tr web sitesinden ve youtube kanalından izlenebilecek.

        Bilardo Akademisi  spor kompleksi’nde bilardo sporunun Türkiye’de gelişmesi için bir çok çalışma yapılacak, Bilardo Sporunu seven öğrenmek isteyenler için Şampiyon Bilardo Hocaları tarafından eğitimler düzenlenecek.

      1500 M2 iki katlı Bilardo Akademisi’nde Bilardo Federasyonu’ndan Snooker branşında yetkili Hoca Muhammed Leysi tarafından , bilardo sporcularına Snooker branşında eğitimlerde verilecek

      Bilardo Akademisi’nde bayan oyunculara özel indirim uygulanacak, sporcuların ve konukların konforu için özel koltuklar imal edilmiş, tesiste ayrıca ev yemekleri, ızgara çeşitleri ve fast food tarzı yiyeceklerde konuklara servis ediliyor.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi ve en büyük bilardo salonu

Son Haberler

Türkiye Şampiyonası'nın 2.Etabı Sakarya'da Elite World Sapanca Hotel'de oynanıyor. 15 Ekim'de başlayan şampiyona 18 Ekim'de sona erecek.

3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası'nın 2.Etabı Sapanca Elite World Hotel'de düzenlendi.

3 Bant Türkiye Kupası 1.Etabı Antalya'da devam ediyor. 15 Şubat'da başlayan organizasyon 29 Şubat'da oynanacak final maçı ile son bulacak.

TAKİP ET @bilardoakademisi