Bilardo Akademisi Açıldı

Türkiye Bilardo Federasyonu ile Mavi Beton’un ortak proje olarak hayata geçirdiği “Bilardo Akademisi”  Snooker, Pool ve Üç Top branşlarını bünyesinde barındıran, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi ve büyük salonu olarak yakında Bilardo severlerin hizmetine girecek.

         Geçtiğimiz ay kompleksin biten bölümünde Türkiye’de ilk defa Snooker dalında Şampiyona düzenlendi.  Snooker Türkiye Şampiyonasının 1. Etabında çok sayıda sporcu mücadele verdi. 1. Etabı Almanya’da yaşayan sporcu Enes Bakırcı kazandı.  Bilardo Akademisi daha tam açılmadan tüm bilardo sporcularından tam puan aldı.

        Dünyanın en iyi bilardo masası olarak bilinen Verhoeven marka masalar , Bilardo Akademisi için özel üretilerek Belçika’dan Türkiye’ye getirildi.

       Akademide 4 Snooker (Shender) , 8 Pool (Amerikan-Custom Eurasia) ve 10 Üç Top (Verhoeven) profesyonel bilardo maç masası bulunmakta. Her masa 10 adet özel spotlarla ışıklandırılmakta, her masanın Dünya Şampiyonalarında kullanılan Dijital Skorboard tabelası ve kamera sistemi bulunmakta, müsabakalar 17 tane kamera sistemi ile canlı olarak bilardoakademisi.com web sitesinden ve youtube kanalından izlenebilecek.

        Bilardo Akademisi  spor kompleksi’nde bilardo sporunun Türkiye’de gelişmesi için bir çok çalışma yapılacak, Bilardo Sporunu seven öğrenmek isteyenler için Şampiyon Bilardo Hocaları tarafından eğitimler düzenlenecek, ayrıca okullarından eğitmenleri ile birlikte gelen öğrenci gruplarına hafta içi Sabah 09:00 ile Öğlen 13:00 arasında ücretsiz olarak Pool branşında eğitim verilecek.

      1500 M2 iki katlı Bilardo Akademisi’nde Bilardo Federasyonu’ndan Snooker branşında yetkili Hoca Muhammed Leysi tarafından , bilardo sporcularına Snooker branşında eğitimlerde verilecek

      Bilardo Akademisi’nde bayan oyunculara P özel indirim uygulanacak, sporcuların ve konukların konforu için özel koltuklar imal edilmiş, tesiste ayrıca ev yemekleri, ızgara çeşitleri ve fast food tarzı yiyeceklerde konuklara servis ediliyor.

      Bilardo Akademisi İstanbul Küçükyalı Mahallesi Maltepe’de yakın zamanda hizmete açılacak. Önümüzde ki aylarda Snooker Şampiyonası’nın 2.Etap karşılaşmaları da burada yapılacak.

TAKİP ET @bilardoakademisi